wtorek, 3 stycznia 2017

" Biuro przesyłek niedoręczonych" Natasza Socha

 Wydawnictwo: Pascal
 Liczba stron: 304
 Data wydania: 10.11.2016r.
Kategoria: Literatura obyczajowa i romans
 Natasza Socha jest pisarką, dziennikarką i felietonistką. 
Na swoim koncie ma takie książki jak: "Keczup", "Cicha 5", "Macocha", czy "Maminsynek".
10 listopada ubiegłego roku, ukazała się jej kolejna powieść zatytułowana "Biuro przesyłek niedoręczonych".


Biuro przesyłek niedoręczonych to miejsce, gdzie trafiały wszystkie przesyłki i listy, które nie mogły trafić do tego, do kogo powinny. W takim właśnie miejscu zaczęła swoją pracę Zuzanna.
Kiedy pewnego dnia natrafia na listy, których nadawcy od trzydziestu ośmiu lat bezskutecznie usiłują się spotkać, postanawia działać. Autorzy tych listów rzekomo mieli się spotykać zawsze w Wigilię, więc nie pozostało jej zbyt wiele czasu, by ich znaleźć i to spotkanie sfinalizować.
Na szczęście spotyka ona na swojej drodze kilka życzliwych osób, za sprawą których, pomoc tym i innym odbiorcom, którzy na czas nie dostali ważnej przesyłki, staje się trochę łatwiejsze.
Jednak, czy to wystarczy...?

"Biuro przesyłek niedoręczonych" to powieść głownie o miłości, ale pojawia się w niej też wątek samotności. Jest naszpikowana niesamowitymi zbiegami okoliczności, a końcowy zwrot akcji potrafi czytelnika bardzo zaskoczyć.
Czytałam tą książkę w okresie przedświątecznym. Był to najlepszy okres na umilanie sobie czasu właśnie tak lekkimi i napawającymi optymizmem i nadzieją powieściami.
Historia, która zawarta jest w tej książce potrafi oczarować i pozwala uwierzyć w to, że są na świecie dobrzy ludzie a z problemów, które z pozoru wydają się nie do rozwiązania, możemy wyjść obronną ręką.

Książka w moim odczuciu bardzo pozytywna i ciekawa. Czytało się ją wygodnie i szybko.
Na pewno godna polecenia, więc polecam :-)


 Książka bierze udział w wyzwaniu czytelniczym "Przeczytam tyle ile mam wzrostu" + 1,55 cmBrak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wszystkie komentarze są dla mnie bardzo ważne i bardzo mnie cieszą - dlatego dziękuję Wam za wszelką aktywność na moim blogu. Zaglądam do każdego, kto zagości u mnie - komentuję i obserwuję te blogi które mnie zainteresują 😉